Корзина
28 отзывов
+380 (63) 5781800
  • Cанаторий "Украина"
  • Новости
  • Рекомендації з медичного спостереження за станом  осіб, що знаходяться в обсерваторі, з метою виявлення осіб з симптомами коронавірусної хвороби (Covid 19).
Контакты
Cанаторий "Украина"
+380445781800отдел продаж
+380673566782отдел продаж
+380635781800
Отдел маркетинга и реализации путевок
УкраинаКиевская областьпгт. Ворзельул. Стражеска, 26
Карта

Рекомендації з медичного спостереження за станом  осіб, що знаходяться в обсерваторі, з метою виявлення осіб з симптомами коронавірусної хвороби (Covid 19).

Рекомендації з медичного спостереження за станом  осіб, що знаходяться в обсерваторі, з метою виявлення осіб з симптомами коронавірусної хвороби (Covid 19).

1.     Проводити спостереження медичними працівниками за особами, що знаходяться в обсерваторі, з метою виявлення осіб з симптомами коронавірусної хвороби (Covid 19).

2.     Здійснювати медичними працівниками двічі на добу термометрію з опитуванням осіб, що перебувають в обсерваторі.

3.     Здійснювати термометрію обслуговуючому персоналу раз на добу. Не допускати до роботи працівників з ознаками ГРВІ.

4.     Заходити в зону обсервації персонал має тільки в засобах індивідуального захисту.

5.     Визначити заздалегідь приміщення під ізолятор/ізолятори.

6.     Ізолювати особу з підозрою на коронавірусну інфекцію в ізолятор (якщо особа проживає не одна). Встановити зазначеній особі  ліжковий режим, збирати анамнез на предмет визначення випадку коронавірусної хвороби (COVID-19).

7.     Негайно інформувати відповідального лікаря при виявлені особи з підвищеною температурою та/або іншими симптомами ГРВІ та/або з підозрою на  коронавірусну хворобу (COVID-19.

-         До таких випадків відносяться особи з виявленими одним та/або декількома симптомів перебігу хвороби: підвищення температури тіла, сильний нежить з головним болем, діарея, сильний кашель, задуха, зміна сечовиділення..

8.     Надавати медичну допомогу хворим з симптомами коронавірусної хвороби  (COVID-19), яким встановлено  ліжковий режим персонал має в засобах індивідуального захисту (індивідуальні костюми захисту, хірургічна маска, медичні рукавиці та ін..).

При підозрі на випадок COVID-19 терміново інформувати лабораторні центри МОЗ України в областях та місті Києві залежно від місцезнаходження) згідно з алгоритмом дій, визначених Наказом МОЗ України від 28.03.2020 №722, Наказ МОЗ України від 10.04.2020 № 852 та зміни до цих Наказів( стандарти медичної допомоги (екстреної) коронавірусної хвороби COVID-19).

9.      Екстрене повідомлення за формою 058/о необхідно направити не пізніше 4 годин із моменту виявлення випадку за наступним алгоритмом:

9.1.         При виявленні особи, що відповідає визначенню випадка COVID-19 необхідно заповнити форму первинної облікової документації № 058/о «Екстрене повідомлення про інфекційне захворювання, харчове, гостре професійне отруєння, незвичайну реакцію на щеплення», яка  затверджена наказом Міністерства охорони здоров'я України від 10 січня 2006 року № 1 (далі – ф. № 058/о) та інформувати керівництво організації для подальшого клінічного спостереження, своєчасної медичної допомоги та протиепідемічних заходів індивідуального рівня і на рівні громади. В строк до 2-х годин з моменту встановлення випадка COVID-19, за ф. № 058/о, інформувати лабораторний центр МОЗ України за адміністративно територіальною належністю.

9.2.         Занести запис в  форму первинної облікової документації №060/о «Журнал обліку інфекційних захворювань».

10.                Усі медичні працівники, які перебувають в зоні пацієнта та/або

контактують зі слизом з дихальних шляхів – наприклад, мокрота, БАЛ, матеріал, відібраний зі слизових носа, мають використовувати ЗІЗ (засоби індивідуального захисту).

-         Зоною пацієнта є зона в радіусі одного метру навколо пацієнта.

-         Моніторинг контактних медичних працівників, здійснюється протягом 14 днів після останнього контакту і включає вимірювання температури, оцінку скарг та обстеження. В разі появи у контактного медичного працівника клінічних проявів респіраторного захворювання до нього мають бути вжиті всі відповідні заходи як до особи, яка відповідає визначенню випадку COVID-19.

11.                З метою реєстрації контактних працівників і запису даних моніторингу в закладі охорони здоров’я слід завести журнал довільної форми із зазначенням мінімум наступного:

-                     дата(и) контактів;

-                     прізвище, ім’я, по-батькові;

-                     адреса проживання;

-                     контактний номер телефону;

-                     дані моніторингу по дням (температура, наявність скарг).

 

12.                Під час надання медичної допомоги та проведення догляду за

пацієнтами, які підлягають визначенню випадку COVID-19 в обсерваторі

слід дотримуватися заходів з профілактики інфекцій та інфекційного

контролю.

 

13.                Переведення хворого з симптомами коронавірусної хвороби (COVID 19) або різкого погіршення стану пацієнта з ГРВІ до закладу охорони здоров’я, визначеного структурним підрозділом з охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

-         Ізолювати контактних осіб в окремих кімнатах.

-         Перевести всі контактні особи в ізолятори, при підтвердженні діагнозу коронавірусної хвороби (COVID 19).

-         У приміщенні, де перебував хворий з контактними, та коридорах провести заключну дезінфекцію.

14.                Збільшити тривалість обсервації на строк інкубаційного періоду (14 днів) з моменту госпіталізації хворого і провести заключні дезінфекції в приміщенні обсерватору.

15.                Після закінчення роботи в обсерваторі персонал не проходить обсервацію в тому випадку, якщо хворі або носії серед осіб, які знаходилися на обсервації, не встановлені.

16.                Проведення дезінфекційних заходів в обсерваторі реєструється в журналах.

facebook twitter
Другие новости